Wypełnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 16
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć

Felgi aluminiowe (alufelgi) 14 cali

Poszukują Państwo produktów, które nie tylko będą doskonale spełniały swoją funkcję użytkową, ale przy okazji również pozytywnie wpłyną na wygląd samochodu? Felgi aluminiowe 14", które oferujemy w naszym sklepie internetowym, to doskonały wybór. Wszystkie z nich cechują się wytrzymałością, dzięki czemu dłużej służą swoim użytkownikom, którzy mogą cieszyć się doskonałym wyglądem swojego pojazdu.

Poniżej mogą Państwo zapoznać się z listą dostępnych w naszym asortymencie produktów. Proponujemy alufelgi 14" utrzymane w stylu eleganckim oraz sportowym. Różnorodność wzorów na pewno pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniego modelu, który w pełni spełni oczekiwania. Starannie selekcjonujemy nasz asortyment tak, by oferował wyroby tylko renomowanych i pewnych producentów, takich jak Enzo, Proline, Ronal i wielu innych.

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl