Wypełnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 16
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć

Felgi aluminiowe (alufelgi) 16 cali

Jeżeli poszukujecie Państwo produktów estetycznie wykonanych i trwałych – dobrze trafiliście. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znalazły się produkty najlepszych producentów w branży, odpowiadające potrzebom kierowców samochodów różnych marek. Oferujemy zarówno standardowe alufelgi 16" o tradycyjnym designie, jak również oryginalne i dostosowane do potrzeb tych osób, które chcą wyróżnić się na drodze.

Trwałe, piękne i dostępne w bardzo zróżnicowanych wymiarach, z pewnością spełnią oczekiwania i będą wyjątkową ozdobą pojazdu przez wiele lat. W celu znalezienia odpowiedniego produktu, zachęcamy skorzystać z wyszukiwarki. Zaznaczamy, że oferty w zakładkach różnią się – zapraszamy do zapoznania się z każdą z nich oraz do skorzystania z konfiguratora. Zapewniamy, że wszystkie oferowane tu felgi aluminiowe 16" spełnią wymagania nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl