Wypełnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 16
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć

Felgi aluminiowe (alufelgi) 17 cali

BBS, Borbet, ATS i Alutec to tylko niektórzy producenci, zaopatrujących nasz sklep w nowoczesne i niezwykle trwałe felgi aluminiowe 17 cali. Produkty dostępne w naszej ofercie to spełnienie marzeń wszystkich kierowców zarówno pod kątem trwałości, funkcjonalności, jak również elegancji.

Państwa uwadze polecamy rozwiązania o wyjątkowym designie, które staną się doskonałym uzupełnieniem wyglądu auta. Oferowane tu alufelgi 17" to synonim trwałości i różnorodności. Nasz sklep internetowy proponuje rozmaite szerokości i średnice, a także rozwiązania dopasowane do różnych modeli aut zarówno najbardziej znanych, jak i mniej popularnych w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami dostępnymi we wszystkich dostępnych tu zakładkach oraz do skorzystania z naszego konfiguratora, który umożliwi Państwu dobranie odpowiednich rozwiązań.

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl