Wypełnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 16
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć

Felgi aluminiowe (alufelgi) 22 cali

Proponowane w tej kategorii produkty posiadają szereg zalet, z których na pierwszy plan wysuwa się niewątpliwie aspekt wizualny. To właśnie dzięki nim samochody zyskują nowy, lepszy wygląd. Sprawiają, że pojazd wygląda luksusowo i elegancko. Felgi aluminiowe 22 cali ku zadowoleniu wszystkich zmotoryzowanych występują w wielu wzorach – taka różnorodność propozycji sprawia, miłośnik każdego stylu będzie w stanie dobrać odpowiedni dla siebie komplet. Proponujemy alufelgi 22" wyprodukowane przez najlepsze marki, takie jak Keskin, Enzo, CMS, BBS i wiele innych.

Posiadamy modele o różnych szerokościach i średnicach, a także rozstawie śrub. W trosce o zróżnicowane gusta naszych Klientów zadbaliśmy również o szeroki wybór dostępnych kolorów. Zapraszamy do skorzystania z wyszukiwarki oraz konfiguratora, a następnie do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl