Wypeіnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 18
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć na

     Gdy już dokonamy zakupu wymarzonych felg wyprodukowanych z przypadłego nam do gustu surowca, to przed nami jeszcze długa droga ich wyszukanej pielęgnacji, aby zawsze były jak nowe. Okazuje się niestety, że nie jest to szczególnie łatwe zadanie. Wymaga poświęcenia, dużych pokładów cierpliwości i przede wszystkim pasji. O felgi aluminiowe dba się niemal tak samo jak o karoserię naszego auta. Jest to zadanie bardzo czasochłonne, ale z pewnością się opłaca, ponieważ już sam zakup felg był nie lada wydatkiem, szkoda byłoby więc to zmarnować.

 

     Jeśli nurtują Cię pytania jak dodać świeżości i ożywić własne auto, sprawić, że stanie się on niepowtarzalny i wyjątkowy, jest na to jeden sposób. Z pewnością istnieje poza tym wiele innych możliwości, lecz moja propozycją jest zakup felg. Na wstępie musisz oszacować ile pieniędzy zamierzasz wydać na ten cel. Felgi nie należą do najtańszych elementów wyposażenia naszego auta. Mamy tu co prawda szeroką możliwość wyboru, lecz z pewnością wydatek ten będzie się mieścił w kwocie od kilkuset do kilkudziesięciu i więcej złotych. Wszystko zależy od twojego wyszukanego gustu i wymagań jakie stawiasz przed swoim pojazdem. Im droższe felgi, tym auto będzie bardziej błyszczeć wśród innych użytkowników dróg. Tu możliwości są naprawdę nieograniczone, począwszy od koloru, kształtu, zdobień, skończywszy na wykończeniu takimi ekstrawaganckimi kosztownościami jak diamenty czy złoto. 

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl