Wypeіnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 18
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć na

     Jeśli nurtują Cię pytania jak dodać świeżości i ożywić własne auto, sprawić, że stanie się on niepowtarzalny i wyjątkowy, jest na to jeden sposób. Z pewnością istnieje poza tym wiele innych możliwości, lecz moja propozycją jest zakup felg. Na wstępie musisz oszacować ile pieniędzy zamierzasz wydać na ten cel. Felgi nie należą do najtańszych elementów wyposażenia naszego auta. Mamy tu co prawda szeroką możliwość wyboru, lecz z pewnością wydatek ten będzie się mieścił w kwocie od kilkuset do kilkudziesięciu i więcej złotych. Wszystko zależy od twojego wyszukanego gustu i wymagań jakie stawiasz przed swoim pojazdem. Im droższe felgi, tym auto będzie bardziej błyszczeć wśród innych użytkowników dróg. Tu możliwości są naprawdę nieograniczone, począwszy od koloru, kształtu, zdobień, skończywszy na wykończeniu takimi ekstrawaganckimi kosztownościami jak diamenty czy złoto. 


     Bardzo istotny jest również wybór surowca z jakiego felgi będą wykonane, co również będzie się rozbijać o cenę. Tradycyjnym wykończeniem kół są felgi stalowe, są one powszechnie stosowane w wyposażeniu samochodów. Stanowią zatem produkt najtańszy i z pewnością najbardziej wytrzymały. Jednakże wymagają starannej pielęgnacji, malowania i czyszczenia, Wydają się być jednak niemal niezniszczalne. Felgi stalowe nie stanowią jednak szczytu marzeń i z pewnością nie zadowolą wytrawnego miłośnika motoryzacji i pasjonata własnego auta. Wrażenie zrobią na nim felgi aluminiowe. Stają się coraz bardziej popularne i pożądane, charakteryzują się bowiem wieloma cennymi właściwościami. Pierwszą pozytywną cechą jaką pragnę wymienić, jest ich waga, są niebywale lekkie, dzięki czemu samochód zużywa mniej paliwa przy eksploatacji. Z pewnością jest to koronny argument, przemawiający za kupnem alufelg. Kolejnym będzie antykorozyjność surowca z jakiego są wykonane, aluminium wraz z chromem przodują w tej dziedzinie. Estetyka produktu zaś, to zupełnie inny temat, powód dla którego dziś felgi aluminiowe sprzedają się najlepiej. Często to zaleta wypierająca inne cechy tego produktu.

     Pozostaje jeszcze najbardziej ekskluzywna możliwość i zarazem najdroższa. Mowa tu o felgach chromowanych. Jest to rozwiązanie dla najbogatszych, albo dla tych którzy lubią czasem zasmakować luksusu. Nie dajmy się jednak ponieść, ponieważ nie do każdego auta taki rodzaj felg jest odpowiedni. Felgi te najlepiej prezentują się w dużych samochodach, terenowych i bardzo wyrafinowanych. Są synonimem bogactwa i swego rodzaju wyższości jednego auta na drugim, ale nie warto się tym zachłystywać, ponieważ felgi zawsze pozostaną tylko felgami.

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl