Wypeіnij formularz
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
Telefon: 667 50 50 35 czynne od 9 do 18
Sugerujemy przeglądanie strony w wersji klasycznej. Kliknij, aby przełączyć na

RODO

Dane osobowe przetwarzane są przez Administratora danych przede wszystkim w celu realizacji i obsługi Zamówienia (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”). Przetwarzanie danych w jakimkolwiek innym celu możliwe jest jedynie za wyraźną zgodą Kupującego.

Zanim będziecie Państwo mogli dokonać zakupu towaru w naszym sklepie zapytamy Państwa o imię, nazwisko, adres do wysyłki, numer telefonu, adres e-mail.

Podczas Państwa wizyty na naszym sklepie internetowym, automatycznie zbierane są dane dotyczące  wizyty takie jak: adres IP, produkty które oglądałeś, nazwa domeny z której do nas trafiłeś, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Podczas kontaktu z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, itp.

Nigdy nie będziemy sprzedawali Twoich danych podmiotom trzecim.

Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Państwa pieniędzy oraz wysłania zamówionego towaru. Dane będą  przekazywane do firmy kurierskiej w celu doręczenia przesyłki. Jeżeli Użytkownik nie wyraża zgody na podanie danych osobowych, nie ma możliwości zakupu

Sklep internetowy felgi-niemieckie.pl może przetwarzać dane zwyczajowo zbierane przez administratorów systemów internetowych w ramach tzw. logów lub plików dziennika. Informacje zawarte w logach mogą obejmować m.in. Państwa adres IP, rodzaj platformy i przeglądarki internetowej, dostawcę Internetu oraz adres strony, z której weszliście Państwo na Witrynę. Niektóre podstrony w ramach Witryny oraz inne środki komunikacji z Państwem mogą zawierać tzw. „web beacons” (tzw. elektroniczne obrazki). Web beacons pozwalają na otrzymanie informacji takich jak np. adres IP komputera, na który załadowana została strona, na której web beacon został zamieszczony, numer URL strony, czas załadowania strony, rodzaj przeglądarki, jak również informacje zawarte w cookies, w celu oceny efektywności naszych reklam. Dane te będą archiwizowane i wykorzystywane w celach analizy statystycznej i oceny globalnego ruchu użytkowników Witryny. Dane te nie będą łączone z przekazanymi przez Państwa danymi osobowymi.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.

Kiedy możemy udostępnić Pańśtwa dane

- w przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

- w przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Pańtwa dane organom wymiaru sprawiedliwości.

 

Dodatkowo maja Państwo prawo żądać informacji na temat treści przechowywanych danych oraz do dokonywania wszelkich zmian oraz żądania usunięcia danych ze zbioru bądź zaprzestania ich wykorzystywania w określonym zakresie.

 

 

Dane firmy:

SCHMER
Milczańska 30A,
70-107 Szczecin,
Zachodniopomorskie

NIP: 9552123030
Telefon: 667 50 50 35
E-mail: biuro@felgi-niemieckie.pl